Logo letter

Sklep IPARTS.pl

TYLKO NAJLEPSZE CZĘŚCI SAMOCHODOWE

562f6946e460f
Auto parts, Automobile & Motorcycles
Warsaw, Poland
 Nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu transakcji. Początkowo miałam problem z wybraniem odpowiednich świec zapłonowych do mojego Renault. Posiadam w nim instalację gazową i zwykłe świece mogą sprawiać problemy, na szczęście z pomocą przybyli Panowie z iParts. Wystarczyło, że podałam numer identyfikacyjny mojego samochodu i po kilku minutach otrzymałam na maila przygotowaną ofertę świec zapłonowych. Dzisiaj cieszę się ze sprawnie działającego auta. Dzięki szybkiemu dostarczeniu części do mojego miejsca pracy mogłam w miarę szybko odstawić auto do mechanika i odebrać go przed świętem zmarłych. Polecam serdecznie sklep wszystkim tym, którzy cenią sobie czas i pieniądze!

Basia z Radomia

 Jestem człowiekiem "starej daty" i zakupy przez Internet nigdy do mnie nie przemawiały. Zawsze obawiałem się, że popełnię jakiś błąd przy składaniu zamówienia. Tym bardziej jeśli chodzi o części samochodowe sprawa nie jest prosta. Możliwości jest bardzo dużo a nie wszystkie podzespoły są kompatybilne z danym samochodem. Mój bratanek namówił mnie abym spróbował zamówić wahacze w iParts ponieważ w stacjonarnych sklepach w mojej miejscowości nie mieli tego co mnie interesowało. Zalogowałem się na stronie www.iparts.pl, wyszukałem wersję mojego samochodu w kreatorze i bez problemu znalazłem takie wahacze jakie doradzał mi mój mechanik. Wszystko udało się załatwić szybko, sprawnie i tanio.

Włodek ze Szczecina

 Polecam ten sklep za całokształt. Bardzo rozbudowana oferta, wybór części jest zróżnicowany. Strona internetowa intuicyjna, każdy powinien bez problemu zorientować się co gdzie jest umieszczone. Jeżeli chodzi o ceny części to są one na bardzo atrakcyjnym poziomie w porównaniu do innych sklepów. Do tego dochodzi fachowa pomoc ludzi, którzy faktycznie znają się na mechanice samochodowej. Jeżeli chodzi o dostawę to także ogromny plus dla iParts. Kurier dostarczył zamówione części następnego dnia co było dla mnie sporym zaskoczeniem gdyż mieszkam w małej miejscowości i zazwyczaj czas oczekiwania na przesyłkę oscylował w okolicy 3 dni. Podsumowując polecam serdecznie iParts.pl - można im zaufać!

Tomasz z Lubaczowa

OPINIE O SKLEPIE

Gdyby ktoś zapytał nas co daje nam największą satysfakcję ze świadczonych przez nasz sklep usług bez wahania odpowiedzielibyśmy - zadowolony klient. To właśnie słowa uznania od naszych kontrahentów dają nam siłę i motywację do dalszego działania. Oto przykładowe opinie oceniające naszą działalność: